Opaski

Opaska dziana wiskozowa

Opaska dziana wiskozowa

produkowana z wysokiej jakości włókien wiskozowych nadających niezbędną miękkość, absorpcję i przepuszczalność; opaski dziane są w sposób zapewniający brak strzępienia się dla maksymalnej wygody stosowania, opaski są produkowane w kilku szerokościach.

Opaska elastyczna

Opaska elastyczna

dzięki niskiej rozciągliwości ok. 60% tworzy wysoki ucisk dynamiczny oraz niski ucisk statyczny; nadaje się do leczenia niewydolności systemu żylnego oraz limfatycznego; dopasowuje się idealnie do kształtów ciała i nie zsuwa się podczas używania; dostępna w kilku szerokościach o długości 5 m.

Opaska elastyczna samoprzylepna

Opaska elastyczna samoprzylepna POLFLEX

wyjątkowe właściwości adhezyjne opaski – poszczególne warstwy łączą się ze sobą; jednocześnie opaska nie skleja ani nie przywiera do sierści/ włosów; pasek usprawnia rozwijanie bandaża; wytrzymały materiał z jednej strony umożliwia łatwe zakładanie i mocowanie opatrunku

Opaska elastyczna FUNNYFLEX

samoprzylepna opaska oparta na opatentowanej technologii; do oderwania fragmentu nie potrzeba nożyczek; wodoodporna; kontrolowane przyleganie – bez ucisku; dostępna w 13 kolorach, z różnym nadrukiem; możliwość ponownego użycia.